SPOLUPRÁCE A VÝSLEDKY

Spoločné výsledky mojej práce a mojich klientov

195997937_319830083077902_48862747212633
0f3af0d78fff6a25053feb45f6cf5e6f.png

Sme vicemajstri Slovenska!

Katka Juríčková    @kejt.rin

SÚŤAŽ

Naša "malá" bojovníčka Katka získala titul vicemajsterky Slovenskej republiky v kategórii wellness fitness! Bolo to 5 mesiacov dlhých príprav, tréningov, nacvičovania pózingu, režimu, odhodlania aj sĺz ... ale všetko sa to vyplatilo!
   Tí z vás, ktorí sledovali našu spoločnú cestu a projekt Späť v hre vedia o čo sa jedná. Katka je momentálne na správnej ceste a ja sa teším na jej ďalšie výsledky a úspechy!

Odporúčam pozrieť video zo súťaže, pretože za každým silným človekom sa skrýva aj silný príbeh ... 

9ed0823f77d9f7716bef0d28b74ee967_edited.
DAN01.jpg

Dan Kobilý    @dankobily

Nové ciele, motivácia aj smer

Dan ma oslovil koncom leta, je takisto tréner a v minulosti už stál na súťažnom pódiu. Povedal mi svoj príbeh, taktiež skúsenosti s trénermi a veril mi, že mu pomôžem kvalitne sa pripraviť na súťaž a zároveň opäť získať motiváciu po situácií s pandémiou. Ihneď som usúdil, že do kategórie Men's Physique nepatrí a mali by sme sa vydať smerom Classic Physique. 
    4 mesiace sme spolu intenzívne riešili predsúťažnú prípravu, tréning, stravu, motiváciu, psychológiu a taktiež celkovú prezentáciu ktorá je v tejto kategórií veľmi dôležitá. Tu môžete vidieť náš výsledok s úbytkom -13kg telesnej hmotnosti.
    Klobúk dole pred týmto chlapom, ktorý má skutočne železnú disciplínu a hlavne pokoru, ktorá je dnes už veľmi zriedkavá. Teším sa na ďalšie výsledky našej spoločnej práce a verte, že o ňom ešte budete počuť!

Katka Premena.png

Späť v hre!

Katka Juríčková    @kejt.rin

Poznáte to? Keď už sa niečo serie, tak poriadne a hneď všetko. Ako keby vás niekto testoval koľko toho znesiete ...
    - "Toto si zvládla? Ok, tak tu máš ďalej!"
    Každý asi niečo podobné zažil, niekto viac, niekto menej. Nikto nemá rozprávkový príbeh s vydláždenou cestou. Takto žiaľ nedobrovoľne Katka zakončila rok 2020. Požiadala ma o pomoc a ja som neváhal. Nadaná  wellnesska, ktorá zišla z cesty a potrebuje sa vrátiť späť! Ubehlo 5 mesiacov veľmi tvrdej a poctivej práce v malom domácom fitku, 100% dodržiavanie stravy, pravidelný režim a 200% odhodlanie sa nevzdať za žiadnych okolností (a že tých zlých okolností teda bolo). Krásna premena, za ktorou sa skrýva oveľa viac ako len fyzická zmena postavy.

premena1-1.jpg

Eliška Krúpčiková    @eliskakrupcikova

5 mesiacov aj napriek pandémií

Prišlo za mnou cieľavedomé dievča, ktoré veľmi chce ale nevie ako. Krátko ako sme nadviazali spoluprácu, rozbehli sa v tréningu a nastavili výživu, prišla 1.vlna pandémie a spolu s ňou aj uzatvorenie fitness centier. 83 dní sme cvičili v domácom skromnom fitku. Elišku som viedol v rámci coachingu aj v aktivitách mimo fitka a podarilo sa nám spoločne zmeniť jej životný štýl.
   Už na začiatku sme si stanovili jasné ciele a rozhodli sa efektívnejšie posilovať svalové partie, avšak náš primárny cieľ bol redukcia telesnej hmotnosti bez drastických a iných nezmyseľných diét. Počas tohto obdobia sme neklesli pod hranicu 2'000kcal a väčšinu času sme sa pohybovali v rozmedzí 2'200-2'400. Individuálne nastavenie makroživín a správne rozloženie v závislosti od aktivity človeka je kľúčové, najmä u žien!
   Eliška je neskutočne cieľavedomá mladá žena, s ktorou sme splnili každý cieľ ktorý sme si stanovili. 

karin-premena.jpg

3 mesiace poctivej práce

Karin Schillerová    @karen.schiller

Karin ma z počiatku oslovila kvôli kontrole technike cvikov, mala problémy s kolenami a po cvičení cítila bolesť v kĺboch. Po prvom tréningu ako videla môj prístup, sa rozhodla pre 3-mesačný coaching a nastavili sme konkrétne ciele. Za toto krátke obdobie sa nám podarilo zlepšiť kvalitu prevedenia cvikov, eliminovať bolesť kolien a dokonca sa posunula aj v silovom cvičení.
V 2. mesiaci dosiahla sériu 5 opakovaní na drepe, s 75kg činkou v precíznom prevedení.
   Následne sme si stanovili presný dátum a zamerali sa na celkový estetický vzhľad postavy, ktorý sa nám aj napriek mesačnému uzatvoreniu fitness centier nádherne podaril!
   Môžem úprimne povedať, že sa mi podarilo Karin ukázať úplne iný pohľad na tréning a výživu a teším sa na jej ďalší progres!

20210626_144232 (1).jpg
0f3af0d78fff6a25053feb45f6cf5e6f.png

Krásne 3.miesto z MSR

Terézia Straková    @terezia_strakova

SÚŤAŽ

Prvá sezóna v bikini fitness a už sa Terke podarilo získať cenný kov z majstrovstiev Slovenska juniorov (do 23r.) v bikini-fitness. Terka je veľmi šikovná a talentovaná mladá žena, má toho ešte veľa pred sebou.
    Viedla si predsúťažnú príprava takmer celú sama, pomohol som jej dotiahnuť záver prípravy v stravovaní a pravidelne a intenzívne sme spolu trénovali pózovanie a prezentáciu, na ktorej v tejto kategórií veľmi záleží.
    K zisku 2.miesta nám chýbali len 3 body, zatiaľ čo pretekárka na 4.mieste strácala na Terku 7 bodov. Verím, že Terka ešte len ukáže, aký obrovský potenciál sa v nej skrýva!

9ed0823f77d9f7716bef0d28b74ee967_edited.
59888980_292919254928279_674785258826401
0f3af0d78fff6a25053feb45f6cf5e6f.png

Mladý talent na majstrovstvách!

Natália Hránková    @natalyy_hran

SÚŤAŽ

S Natáliou som sa poznal už dlhšie, je veľmi talentovaná a multifunkčná športovkyňa. Videl som v nej veľký potenciál a navrhol jej možnosť zúčastniť sa súťaže vo fitness (kat. bikiny fitness). Po pár dňoch za mnou prišla so slovami:
"Poďme na to!"
    Nastavili sme presný tréningový a stravovací plán a príprava sa mohla začať. Spolupracovali sme spolu vyše 4 mesiacov. Riešili sme spoločne aj nácvik pózingu a celkovú prezentáciu pretekára. Zúčastnila sa MSR Juniorov (do 23r.) kde bola najmladšou pretekárkou, avšak svojou pripravenosťou nezaostávala. Neskôr sme sa zúčastnili MSR Dorasteniek (do 18r.) kde obsadila krásne 4.miesto.
   Verím že Natália ešte ukáže svoj potenciál na súťažnom pódiu pretože na to rohodne má!

Eliška-12weeks.jpg

Neexistuje žiadna prekážka!

Eliška Krúpčiková    @eliskakrupcikova

Eliška sa po jej 1.premene rozhodla spolu so mnou zúčasniť súťaže vo fitness (kat. bikiny fitness). Všetko išlo podľa plánov, trénovali sme pravideľne pózing aj prezentáciu pretekára, keď v tom opäť prišla 2.vlna pandémie. Spolu sňou aj zrušenie všetkých súťaží.
   Kedže sme mali stanovený presný dátum a konkrétny cieľ rozhodli sme sa obaja spoločne pokračovať a tak som ju v príprave aj naďalej viedol. 2 týždne na to nám prišla ďalšia zlá správa, fitness-centrá sa zatvárajú.
   Opäť ako pri 1.premene sme sa nevzdali na ceste za naším cieľom a rozhodli sa pokračovať aby sme vo výsledku mohli vidieť, ako by to vyzeralo.
    Eliška si vyskúšala celú predsúťažnú prípravu vrátane pózovania a prezentácie a môžem povedať že opäť dokázala, aká veľká bojovníčka je!

Aďka Premena.png

Buď to chceš, alebo nie ...

Adriana Ozanová    @iamadrianaozanova

Táto premena nebola vôbec jednoduchá. V podstate za tých najlepších podmienok táto mladá slečna flákala stravu. Prvý mesiac je u mňa zásadný, pretože vidím ako veľmi človek chce a tu som mal slabú odozvu.
    Napriek tomu som sa rozhodol pokračovať aj v 2.mesiaci kedy sa Aďka o čosi viac naštartovala a začala brať konečne tréning aj výživu seriózne. Do toho prišla 2.vlna pandémia a spolu s tým aj uzatvorenie fitness centier a vianočné sviatky.
     Vypracovali sme nejaké tréningy na doma aby sme nestratili chuť a motiváciu a v tom sa naštartovala! Za tých najmenej ideálnych podmienok, bez fitka, v zime, počas vianočných sviatkov sme zabrali a spoločne sme dotiahli túto premenu až do finále.
     Ďalší dôkaz toho, že ak to skutočne chceš, tak neexistuje žiadna prekážka!

Michal Premena.png

12 týždňový redukčný jedálniček

ON-LINE

Mišo ma oslovil v rámci stravovacieho plánu, chcel zredukovať hmotnosť a vyskúšať zredukovať hmotnosť a pozrieť sa, ako vyzerá jeho postava s nižší percentom tuku. Na základe konzultácií som vypracoval presný stravovací plán s úpravami a behom na 12 týždňov sa nám podarilo dostať z pôvodných 108kg na 94,5kg (-13,5kg). Celú dobu sme boli spolu v kontakte a okrem úpravy stravovacích návykov sme mierne upravili aj tréningy. 
    Výsledkom je táto pekná zmena postavy a množstvo skúseností a informácií ako sa dá narábať s telom aj do budúcna.

 

Michal Žaludák    @mizu_zaludak

KIKO.jpg

Zmeny návykov

Kristián Komínek   @elpistorelo25

11 mesiacov pravidelných tréningov, riešenia stravy, regenerácie, motivácie a cieľov. Splnili sme ich niekoľko, napríklad si pamätám ako sme robili len pár zhybov s najťažším expanderom, teraz už zhybuje na série úplne sám, zmenili sme aj stravovacie návyky, ktoré vo výsledku vytvorili to čo vidíte na fotografii.
    Medzi prvou a poslednou fotografiou je rozdiel len 1 kilogram, ale ako môžete vidieť, kompozícia tela je iná. Z počiatku sme sa zamerali na zvýšenie sily a naberanie svalov (škoda, že sme nespravili foto aj v tomto období), následne sme postupne zvyšovali intenzitu, znížili príjem a navýšili sme aj výdaj mimo tréning (NEAT). Za posledných 5 mesiacov sme schudli 11kg a výsledkom je úplne iný pomer svalov a tuku.
    Verím, že som ti ukázal zasa iný pohľad na cvičenie, výživu a budeš z toho ťažiť aj do budúcna.

DANKA.png

5 mesiacov online coachingu

Daniela Mravcová   @pagacovad

ON-LINE

Danka sa ako mladá mamička rozhodla zmeniť svoju postavu, cvičenie vo fitku ju bavilo no chcela mať lepšie výsledky. Aj napriek tomu že sme od seba viac ako 180km, prišla za mnou v priebehu 5 mesiacov 3x na osobný tréning a všetko sme riešili online spoluprácou. Do detailov sme riešili výživu, tréningový plán, cviky a systémy. Danka mi posielala videá z tréningov a riešili sme detaily v jednotlivých cvikoch a zlepšení efektivity precvičenia.
    Z počiatku sme sa zamerali na vybalansovanú stravu s dostatkom živín a rozvoj svalov na celom tele. Posledné 2 mesiace sme sme naplánovali menšiu redukciu a výsledkom je táto pekná rekompozícia postavy.

 

premena deniska.png

6 týždňov splnených výziev

Denisa Matějková    @matejkovadenisa

ON-LINE

Počas 1.vlny pandémie a uzatvoreniu fitness centier som sa rozhodol spraviť veľký projekt prostredníctvom soc. sietí. Jednalo sa o 6-týžňovú výzvu ku zmene postavy a lepším návykom.
   Jednou so zúčastnených bola práve aj Denisa, ktorá bola správne namotivovaná už od začiatku. Dal som možnosť ľudom využiť moje služby poradenstva v rámci možností. S Denisou sme si pravideľne písali a rozoberali jej tréning a výživu, prišli sme na niekoľko chýb na ktorých sme zapracovali, poradil som jej aj v oblasti tréningu a úspešne zdolala všetkých 6 týždňov výziev.
   Výsledkom je táto pekná premena ktorá sa nám podarila
za pomerne krátky čas a to 42 dní.

lucka-premena.png

Vo výžive tkvie úspech

Lucia Otočková    

Krásna premena začiatočníčky Lucky. Začalo to 6-týždňovou výzvou a následne ma Lucka kontaktovala že by mala záujem o tréningy pod mojím vedením. Ako mamina 2 malých detí mala k dispozícií len víkendy a tak sme mohli spoločne trénovať len 2x do týždňa.
    S Luckou sme pravieľne debatovali o výžive, o rôznych tipoch, aké potraviny sú vhodnejšie a aj o mýtoch vo výžive. Nie nadarmo sa hovorí, že výživa a stravovacie návyky sú ALFA-OMEGA úspechu. Debatovali sme aj o voľných aktivitách a prirodzenom pohybe ktorý taktiež Lucka zlepšila.
    Vo výsledku sa nám podarilo schudnúť 8kg telesnej hmotnosti v priebehu 3 mesiacov aj napriek možnosti cvičiť len 2x do týždňa.