top of page

PÓZOVANIE A PREZENTÁCIA

SÚŤAŽE

PÓZINGOVÉ LEKCIE

Ak potrebuješ pomôcť, poradiť alebo zhodnotiť tvoju prezentáciu pod odborným dohľadom, ponúkam pózingové lekcie pre vybrané kategórie v súkromnej zrkadlovej miestnosti s dvoj-zrkadlovým pohľadom priamo vo Fitness Inštitúte v Skalici. 

Pózovanie a prezentácia je častokrát veľmi podceňovaná, to ako dokáže súťažiaci predať svoju formu častokrát závisí od výsledku (najmä v menej osvalených kategóriách). V súťažných pravidlách sú častokrát aj tieto body zmienené. Skutočne ide poznať na pódiu medzi viacerými pretekármi, kto má napozované hodiny, desiatky hodín alebo stovky hodín.

VÝŇATOK Z OFICIÁLNYCH PRAVIDIEL PRE KATEGÓRIU BIKINI FITNESS V IFBB:
4. Hodnotenie postavy by malo zahŕňať úplnú prezentáciu pretekárky - od momentu jej príchodu na javisko až po moment jej odchodu. V každom okamihu musí byť pretekárka v bikiny fitness pozorovaná s ohľadom na zdravú športovú a fit postavu v atraktívne prezentovanom celkovom dojme (total package).

Častokrát som sa stretol aj s tým, že pretekár podcenil detaily v daných pózach a pódioví rozhodca ho upozornil, čo na celkovom dojme pretekára určite nepridá a porota si to samozrejme všíma. Nepodceňujte dôkladnú a najmä včasnú prípravu prezentácie, ak ste sa rozhodli súťažiť v estetickom športe, musíte počítať aj s dôrazom na tento aspekt.

PROTAN®

SAFKST / SANK / NABBA / IFBB

WELLNESS.png

WELLNESS-FITNESS

BIKINI.png

BIKINI-FITNESS

BODYFITNESS.png

BODY-FITNESS

0f3af0d78fff6a25053feb45f6cf5e6f.png

SAKFST

NPCLOGO.png

NPC

MENS.png

MEN'S PHYSIQUE

CLASSIC.png

CLASSIC PHYSIQUE

KULTURISTIKA.png

KULTURISTIKA

logo-icn-shield.png

ICN SLOVAKIA

SANK LOGO.png

SANK

bottom of page