MOJA CESTA

Cesta ktorá ma nikdy neprestane baviť ...

00014852102.jpg

FITNESS, ANATÓMIA A PSYCHOLÓGIA ...

Každý z nás ma nejaký príbeh, niečim zaujímavý a unikátny. Nechcem tu o sebe písať príliš veľa, som zastáncom toho, že za každého z nás by malo hovoriť naše okolie, priatelia a hlavne naše činy a výsledky. 
    Na mojej ceste vo fitness som spoznal už veľa ľudí, talentov, pretekárov, trénerov, mentorov, každý má svoje spôsoby a stále sa máme všetci čo učiť. Možno práve pre to ma táto cesta nikdy neprestane baviť, ako tréner a výživový poradca som navštívil už viac ako 9 vzdelávacích inštitúcií a stále neprestávam. Ako súťažiaceho a zarytého cvičenca ma neprestane udivovať možnosť nekonečného rozvoja nášho tela. Či už z hľadiska estetiky (Už na strednej škole som si robil anatomické skicy a náčrty ľudského tela), výkonu alebo funkčnosti. Je toho naozaj veľmi veľa a neustále sa dá zdokonalovať, ale je tu jedna vec ktorá ma fascinuje viac ako cvičenie a ľudské telo ... tým je naša myseľ a psychológia okolo nej.
    Za tú dobu čo sa tomuto celému venujem, môžem úprimne povedať, že naša hlava, myslenie, povaha, pocity a nálada sú prostriedky k dosiahnutiu akýchkoľvek cieľov. Chodia za mnou ľudia a ja viem že každý jeden z nich na to má a môže to dokázať, avšak jediné čo im môže brániť je ich myseľ. Preto sa zakladám na plnej podpore človeka, mentorstve a celkovom vedení. Kto z vás sleduje môj instagram, youtube, určite vie o čom rozprávam.

signature-white.png

PROJEKTY

Projekty ktoré som vytvoril alebo bol ich súčasťou

wallpaper.jpg

Fitness Inštitút v Skalici

Instagram     @fit.institut       @fit.institut_extra

V polovici roku 2020 sme s kolegom založili Fitness Inštitút v Skalici. Jedná sa o budovu v Skalici, kde vykonávame s klientami diagnostické merania, debatujeme o výžive, tréningu a snažíme sa ich motivovať na ich ceste. Svoje služby sme postupne rozšírili o možnosti precvičovania SM-systému, bankovanie a športové masáže. Naším cieľom je vytvoriť pre klientov prostredie v ktorom sa budú cítiť dobre, zároveň zlepšiť kvalitu a spektrum našich služieb a spoločne dosahovať stanovené ciele.

Projekt Fitness Inštitút sme pojali aj prostredníctvom soc. sietí, kde sa snažíme pravidelne pridávať príspevky a články z oblasti tréningu, výživy a psychológie.

FI-LOGO BIELE.png
240571984_197188359140848_7455514179340693595_n.jpg

Atlét Journey to Greatness

Daj viac, buď viac!     @journeytogreatness

V roku 2021 som sa stal atlétom a členom tímu Journey to greatness. Jedná sa o jedinečný brand, skupinu ľudí ktorí motivujú a inšpirujú prostredníctvom soc. sietí. Podobný projekt nemá na SK/CZ fitness scéne obdoby a ja som vďačný, že môžem prispieť do tejto rodiny.
     V pláne je niekoľko spoločných projektov, eventov a podujatí, určite sa máte na čo tešiť a preto odporúčam sledovať instagram a youtube kanál JTG.

JTG logo.png
Screenshot_20210423-223326_Instagram.jpg

Charitatívny beh

MAXRUN 2019

V rámci projektu MAX RUN ktorý každoročne organizuje sieť ZOC MAX ako charitatívny beh pre Tomáška a Matyáša, sme boli vybraný ako zástupcovia fitness centra Mgym. Mali sme možnosť podielať sa na tomto jedinečnom projekte a viesť skupinu detí k fyzickým zručnostiam a športovým aktivitám.

Na našom stanovisku mali deti možnosť si vyskúšať balančné pomôcky a stabilitu tela, prejsť prekážkovú dráhu alebo vyskúšať niekoľko športových aktivít ktoré sme pre nich pripravili.

Screenshot_20210423-223728_Instagram.jpg

Prednášky a skupinové lekcie

Resocializačné centrum pre mladistvých

V rámci Fitness Inštitútu sme boli oslovený resocializačným centrom pre mladistvých drogovo závislých. Projekt trval 10 týždňov počas ktorých sme viedli niekoľko prednášok o ľudskom tele a výžive spolu so skupinovými tréningami. Našou úlohou bolo ukázať mladým ľudom (15-18r.) zdravý pohľad na ľudské telo a športovanie.

Jednalo sa o jedinečný projekt, ktorý nám dal obrovské množstvo skúseností. V rámci možností sa nám podarilo spraviť aj krátke video, kde rozoberáme ako to celé prebiehalo.

Screenshot_20210423-223926_Instagram.jpg

Internetová výzva pre ľudí

6 týždňov výziev

Počas leta 2020 po 1.vlne pandémie som sa rozhodol motivovať ľudí a vytvoriť 6 týždňoví projekt s výzvami, dostupný pre každého! Do tejto výzvy sa zapojilo vyše 72 ľudí, z toho 58 ju úspešne dokončilo. Jednalo sa o jednoduché pohybové a stravovacie výzvy, ktoré viedli ku zmene postavy. Každý týždeň boli iné a vzájomne sme sa motivovali prostredníctvom soc. sietí. Ľudia svoju cestu aj výsledky zdieľali. 

Po 42 dňoch sme vyhlásili aj víťazku, ktorá spravila najkrajšiu premenu tela. Celkovo sa nám podarilo schudnúť vyše 212kg telesnej hmotnosti!